Reisverhaal «Wist-je-datjes Oceanië»

De wereldreis | Nieuw Zeeland | 0 Reacties 06 Oktober 2016 - Laatste Aanpassing 27 April 2017

Wist je dat...

- We voor een weekje kiwiplanten snoeien en opbinden hier nog geen €200 euro met twee verdienden. Dan maar gewoon relaxen en reizen!-Wij voor een week samen met Japanners in een huis hebben gewoond, die niet wisten hoe ze een haardvuur aan moesten steken. Gelukkig was daar de held Koen die in ruil heerlijke Japanse curry heeft mogen mee eten.

- De Kiwi’s (mensen) de grappigste kledingcombinaties maken. Mannen vinden het geen probleem om met fluffy uggs rond te wandelen onder een veel te strakke korte broek.

- Ook het rondlopen op blote voeten is hier de normaalste zaak van de wereld.

- Na 6 maanden Spaans te spreken, we het Engels terug boven halen om te communiceren.

- Nieuw-Zeeland echt wel prachtige natuur en wisselvallig weer heeft. Maar dat de weergoden ons gunstig gezind waren!

- Wij voor 2 nachten logeerden bij Jerome en Zita, een Frans koppel dat nu in Nieuw-Zeeland woont. Jerome werkt voor Department of Conservation (zoals natuurpunt) en moest 2 kiwi (dierversie) eieren gaan ophalen toen wij er waren. Als echte sjansaars mochten we mee in de side by side om door het regenwoud te ploeteren, naast de paadjes te wandelen en uiteindelijk een kiwi in het echt zien.

- Wij ondertussen in Nieuw-Zeeland bezoeken hebben gekregen van de ouders van Jolijn en Jan, een kameraad van Koen. Fijn dat ze een deeltje van onze wereldreis konden meemaken.

- Koen en Jolijn elkaar ongeveer 2u zijn kwijtgespeeld in Auckland met wat paniek tot gevolg.

- We voor de eerste keer in een helikopter zaten en daarmee geland op een gletsjer geland zijn.

 

 

 

 

 

Plaats een Reactie

 

      
This site is only viewable in landscape mode !
Session Tracking