Reisverhaal «Kuala Lumpur(1)»

Maleisië | Maleisië | 0 Reacties 16 Augustus 2015 - Laatste Aanpassing 16 Augustus 2015

Weeral onze tweede dag in KL. Gisteren zijn we meteen aan het sightseeing gegaan: Chinatown, Merdekasquare, ... We hebben het gezien. We krijgen moeilijk zicht op de stad, voorlopig vallen we er niet voor. Het heeft vooral te maken met het feit dat het geen wandelstad is. We doen graag veel te voet omdat je dan goed de sfeer kan opsnuiven, maar hier is weinig plaats voor voetgangers. De trein, Monorail, bus hebben we al genomen. Petalingstreet was wel een leuk, alle grote merken liggen er aan spotprijsjes te koop, Michael Kors, Vuitton, Prada, voor een prikje maar vaak ook slecht nagemaakt :).

Voor mij zelf is dit wel een shoppingparadijs, de ene grote mall ligt hier naast de andere. Wijnegem x 10 zeg maar. Ik moet nog even wachten, volgende week mag ik een dagje shoppen van Tuur en Daan, zolang ze maar zelf kunnen zwemmen.

Wel indrukwekkend was het bezoek aan de Petronastowers gisteren. Eerst over de skybridge op de 41e verdieping, daarna verder naar de 86e verdieping. We hadden een heel mooi uitzicht over de stad en hebben een onweer zien aankomen. Mooi om al die bliksemschichten te zien vanop die hoogte. 

Vandaag zijn we naar batucaves geweest: een groot hindoeheiligdom in de rand van de stad. Ook hier waren we niet onder de indruk: het had veel weg van Scherpenheuvel met zijn stalletjes. De grot met de tempels op zich was wel de moeite. Daarna zijn we een terug naar het centrum gegaan om daar het berjaya times square mall te bezoeken, een winkelcentrum met een indoorpretpark in. Niet dat we het zelf gedaan hebben maar wel eens leuk om te zien een roetsjbaan tussen de winkels.

We hebben deze vakantie minder overnachtingen per verblijf, bovendien hebben we al verschillende keren met 3 in een bed moeten liggen, het begint ook zijn tol soms te eisen :). We zijn al eens blij om even naast het zwembad te zitten met een boek of iPad. 

Voor onze laatste dagen hier volgende week hebben we niet veel plannen meer, winkelen, zwemmen, misschien nog naar een vlinderpark, maar veel meer zal het niet zijn

Morgen maken we de oversteek naar Borneo, een week waar we naar uitkijken! Benieuwd of het de verwachtingen gaat inlossen. 

 

 

 

 

Fotoalbums van Maleisië

Borneo - Bako national park (16)

23 Augustus 2015 | Maleisië | Maleisië | Laatste Aanpassing 23 Augustus 2015

  • 1665
  • 1425
  • 1673
  • 1631

Borneo - permai rainforest (10)

21 Augustus 2015 | Maleisië | Maleisië | Laatste Aanpassing 21 Augustus 2015

  • image
  • image
  • image
  • image

Kuala Lumpur (6)

21 Augustus 2015 | Maleisië | Maleisië | Laatste Aanpassing 21 Augustus 2015

  • image
  • image
  • image
  • image

Tioman (9)

15 Augustus 2015 | Maleisië | Maleisië | Laatste Aanpassing 15 Augustus 2015

  • image
  • image
  • image
  • image

Melaka (6)

07 Augustus 2015 | Maleisië | Maleisië | Laatste Aanpassing 07 Augustus 2015

  • image
  • image
  • image
  • image

 

Plaats een Reactie

 

      
This site is only viewable in landscape mode !
Session Tracking